אימון אישי – באילו נושאים אפשר להתאמן? 

 

אימון אישי – באילו נושאים אפשר להתאמן? 

אימון לעסקים וקריירה,אימון ליזמות עסקית, אימון להצלחה כלכלית,

אימון אישי להעצמה והגשמה עצמית הגשמת חלומות השגת מטרות, אימון לאסרטיביות, אימון להעלאת הכריזמה,אימון להסרת פחדים וחרדות,אימון להתמודדות החלטת החלטות, אימון לאהבה עצמית ואהדת הסביבה, אימון ליחסים אישיים, אימון להתמודדות עם מצבי רוח, אימון לקשיים בסדר והתארגנות, אימון לניהול זמן. 

אימון אישי יכול לתת מענה לכל תחום ולכל בעיה בחיים: לפיתוח היכולת והעצמה האישית, אימון לפתיחת חסימות, אימון להתמודדות עם ביקורת ודחייה, אימון ליצירת איזון בין החיים האישיים לעבודה, לשמירה על מוטיבציה, לגיבוש החלטות טובות יותר, להשגת תוצאות רצויות, להצלחה במערכת יחסים,אימון להצלחה כלכלית,אימון להצלחה עסקית,אימון להורות, אימון לקריירה ולהגעה ליעדים שנקבעו.

בחורה נמצאת במערכת זוגית יציבה וארוכה. עקב פחד הנטישה והפחד להשאר לבד שמניעים אותה היא מתנהגת ומתנהלת בקשר בצורה לא מתאימה לא מייצגת וכושלת והיא אינה מבינה מדוע הבחור עוזב את הקשר איתה למרות שהאהבה היתה גדולה מאוד. באימון הבחורה פתאום מגלה על עצמה שזהו דפוס התנהלות קבוע שלה במערכות יחסים וזה פוגש אותה במקומות נוספים בחייה ואז היא מביאה את זה למודעות מה שנקרא מסתכלת על זה בעיניים. באימון היא לומדת להתאהב מבלי לאבד את עצמה ואת בני הזוג שלה.

אימון בתקשור מאפשר למתאמן להתקדם במסע האימון במהירות

כתיבת תגובה