אימון בתקשור מהו?

מהו אימון בתקשור?

אימון בתקשור אלה פגישות אישיות שמתבצעות בשיחות אישיות שבמהלכן המתאמן מקבל תובנות השגות כלים ודרכי פעולה מעשיים שיובילו אותו להגשים את עצמו ולהצליח בחייו להשיג הישגים טובים יותר בחייו. במהלך האימון מצטמצם הפער בין החלום לבין המציאות הקיימת – ע"י תהליך שעובר המתאמן.

כיצד מתבצע תהליך האימון?

במהלך השיחה המתאמן מעלה מטרה בחייו שאותה הוא מעוניין להגשים ואז נכנסים לתהליך של מודעות עצמית לגבי הענין מאתרים בתקשור, מעוררי מתח וסיבות שמעכבות את האדם מלהגשים את עצמו- מציפים את החסימות הפיזיות,המנטליות, הרגשיות מנקים את החסימות ומעלים פתרונות מעשיים לדרכי פעולה שיתאימו לדפוסי חייו של המתאמן ובכך יוצרים עבורו מסלול דרך מעשי להגשמה העצמית של המתאמן.

בתהליך האימון, המתאמן לומד את עצמו מחדש ממקום של מודעות ולא ממקום של תודעה בלבד. כלומר ברגע שהאדם פוגש את עצמו ומודע למעשיו, למחשבותיו, לאופיו, ולדרכיו הוא יכול להיות בשליטה מלאה על חייו ולשנות את הדרכים אשר אינן מתאימות למצבים בחייו בדרך למטרות שלו.

כמה מפגשים אימון אישי מצריך?

ישנם נושאים שמספיק מפגש נקודתי בן מפגש אחד עד 3 מפגשים. לרוב כאשר רוצים לשחרר חסימות ומחסומים מן השורש וליצור שינוי אמיתי בחיים מומלץ לפחות בין 10 -15 מפגשים אימוניים.

אימון אישי – באילו נושאים אפשר להתייעץ?

אימון לעסקים וקריירה,אימון ליזמות עסקית, אימון להצלחה כלכלית,

אימון אישי להתפתחות אישית והעצמה,אימון ליצירת זוגיות, אימון לשיפור מערכת יחסים זוגית, אימון קוגנטיבי לשיפור התפקוד היומיומי, אימון להורות, אימון משפחתי לשיפור היחסים במשפחה, אימון לעיצוב התנהגות בסיטואציות מביכות ומקשות.

אימון לאימון אישי להעצמה והגשמה עצמית הגשמת חלומות השגת מטרות, אימון לאסרטיביות, אימון להעלאת הכריזמה,אימון להסרת פחדים וחרדות,אימון להתמודדות החלטת החלטות, אימון לאהבה עצמית ואהדת הסביבה, אימון ליחסים אישיים, אימון להתמודדות עם מצבי רוח,

אימון אישי יכול לתת מענה לכל תחום ולכל בעיה בחיים: לפיתוח היכולת והעצמה האישית, אימון לפתיחת חסימות, אימון להתמודדות עם ביקורת ודחייה, אימון ליצירת איזון בין החיים האישיים לעבודה, לשמירה על מוטיבציה, לגיבוש החלטות טובות יותר, להשגת תוצאות רצויות, להצלחה במערכת יחסים,אימון להצלחה כלכלית,אימון להצלחה עסקית,אימון להורות, אימון לקריירה ולהגעה ליעדים שנקבעו.

אימון בתקשור מאפשר למתאמן להתקדם במסע האימון במהירות.

דוגמא לאימון בעסקים- לעיתים אדם מתנהל באופן מאוד רגשי אמוציונלי ויש לו מטרה להנהיג עובדים ולהיות מנהל אם האדם לא ימתן את האמונציות הרגשיות שלו הוא לא יוכל לראות את כל הפרטים בסיטואציות בעבודה ויפעל ממקום של רגשות וזה יוביל אותו לניהול כושל אותו דבר גם לגבי אדם שיפעל ממקום מחשבתי בלבד גם אז לא יוכל להנהיג את עובדיו למטרות הארגון מאחר ויפספס את רגשותיהם והבנת אופן את התנהלותם אם העובדים מרגישים ממורמרים הם לא יביאו תוצאות לארגון אותו דבר עובדים שמרגישים "בבית" והם מתנהגים כאילו "כרגיל" מראים למנלה שהם עובדים אך בפועל לא עושים שום דבר אותו מנהל לא יבין שהם ממורמרים ומדוע הם לא מפיקים תפוקה מירבית לארגון שלו בגלל שאותו מנהל עובד באופן מחשבתי ולא רגיש לעובדיו האימון בעצם יביא מנהל כזה למיתון הרגשות וזה יוביל אותו להנהגת עובדים יעילה בארגון ויוכל לנהל נכון את המקום.

דוגמא לאימון במקום עבודה- הרבה פעמים אדם מגיע למקום עבודה שהוא נורא רוצה להרשים את הבוס ולוקח על עצמו את כל הסמכויות הקיימות בארגון, הוא עובד במרץ, ובהתלהבות ומרגיל את העובדים ואת הבוס שהוא נותן עבודה של 2-3 אנשים עובד זמן ופתאום האדם נחלש בכוחו והוא כבר לא מניב תפוקה גדולה אלא רבע ממה שנתן ואז הבוס גוער בו מתאכזב ממנו ומתחיל לרדות בו העובד פוחד שיפטרו אותו ושוב נותן את כל כחו עד שוב מתעייף ואז מפטרים אותו או גוערים בו. זה נובע הרבה פעמים מהרצון להרשים את הבוס ומהפחד שיפטרו אותי. באימון לומד האדם להפטר מהפחד ולהתמודד איתו ולמתן את קצב העבודה לתת תפוקת עבודה יציבה ובכל זאת להראות את המקצועיות שלו בעבודה כך שכולם יהיו מרוצים הוא הבוס הקולגות שעובדים איתו והוא עצמו. בכך הוא שומר על מקום עבודתו ועובד באופן יעיל ורגוע.

דוגמא לאימון בהורות- אם שמאוד אוהבת את ילדיה לא מסוגלת לתת גבולות נותנת מעצמה את כל כוחותיה אבל בתמורה מקבלת רק תלונות ובקשות ולא מתוגמלת בעזרה או בהכרת תודה מצב זה פעמים רבות נובע ממקום של חוסר שביעות רצון מעצמה היא לא מרוצה ולכן כל הזמן מחפשת לרצות אבל מה שהיא עושה לעולם לא מספיק לבני משפחתה באימון האם תלמד, להיות מרוצה מעצמה ומהתפקוד שלה בהורות ורק אחר כך נלמד אותה לשים גבולות לנתינה שלה ולקבלת הפדבקים מצד משפחתה.

דוגמא לאימון בזוגיות- בחורה שמגיעה לקשר מאוד מנהיגה, עצמאית, אינטליגנטית ובהמשך הקשר הן מתאהבת ונותנת את כל ליבה לבן הזוג ושוכחת את החוזקות שבה משאירה את כושר המנהיגות שלה בצד והופכת להיות בחורה תלויותית, קטנה מתנהגת כמו בובה על חוט ולאט לאט מאבדת את האישות של עצמה ואת החיוניות שלה. הגבר שלה רגיל שהיא חזקה מנהיגה בעלת דעה משלה עצמאית ופתאום ניצבת מולו בחורה שהוא לא מכיר ובטח לא נמשך לאישיות הזו.עם הזמן הקשר דועך בעקבות ההתנהלות הכושלת שלה והיא אינה מבינה מדוע הבחור עוזב את הקשר איתה למרות שהאהבה היתה גדולה מאוד. באימון הבחורה פתאום מגלה על עצמה שזהו דפוס התנהלות קבוע שלה במערכות יחסים וזה פוגש אותה במקומות נוספים בחייה ואז היא מביאה את זה למודעות מה שנקרא מסתכלת על זה בעיניים. באימון היא לומדת להתאהב מבלי לאבד את עצמה ואת בני הזוג שלה.

אשמח לאמן גם אתכם ולעזור לכם לשפר את איכות החיים שלכם להגיע למימוש העצמה הבנה ולעזור לכם לייצג את עצמכם בסיטואציות היומיומיות שמקשות עליכם להשיג את מבוקשכם.

לקביעת פגישה או תהליך צלצלו 0522-584232 שלכם באהבה מיטל אלבז לביא

 

 

כתיבת תגובה