You are currently viewing אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

אימון אישי לזוגיות

עולם דייטים הוא עולם רחב דינאמי מעין רשת חברתית אחת גדולה היום הערכים השתנו הכללים השתנו וגם הדרך של ההכרות אין בושה ואין צניעות הכל פרוץ ומותר.
אישה וגבר נפגשים לדייט הוא מבין שהיא נחמדה ומקסימה אבל לא הפרצוף שהיה רוצה לצידו לשנים הבאות …
אוירה נעימה שיחה טובה ואז פתאום הוא אומר לה בואי תראי שנינו אנשים בוגרים בעלי יצרים הוא גם קולט שהיא רגישה וזקוקה לרגשות כדי להתקרב אבל בכל זאת מעביר לה מסר שיש לה בעיה ושהיא לא בסדר שהיא צריכה זמן להתאהב ושהכל בראש ושרק אם תפתח את הגישה המחשבתית שלה הכל יראה אחרת אם לא תהיה לה בעיה ושלא יקרה כלום אם מחר היא תתעורר מהסקס ותגלה שהוא נעלם והיא לא תשמע ממנו…

מהו סקס?

גבר ואישה נפגשים במגע ומתחברים בגופם אחד לשניה הזרע שנוצר באקט יוצר רושם (רשימו) שאמור לחבר בין הדי אן איי שלה ושלו ביחד ולהפוך אותם לגוף ונשמה אחת.
לכן דתיים שומרים נגיעה ולא מקיימים יחסים עד לאחר חתונה. בעולם הדייטים מטרת הסקס היא לענות על יצרים, ולספק הנאה ולקבל חום. רובנו אנשים מיניים וכן למין יש הרבה יתרונות בעיקר רפואיים ממריץ גם מחליף תאים ישנים החדשים מעלה את מצב הרוח מונע דיכאון ומשחרר סטרס. ישנם אנשים גברים ונשים שהתחביב שלהם הוא לא מין וכדי שייהנו מהמין הם צריכים להתאהב שיהיה רגש של אהבה וזה יצור את החיבור. אדם גבר או אישה שהמין אינו נמנה ברשימת התחביבים שלהם, אדם גבר ואישה שלא נכנסו למיטה ממקום של רעב למין ורצון לפרוק יצרים, לספק הנאה ולקבל חום.

היתרונות הבריאותיים של סקס

רובנו אנשים מיניים וכן למין יש הרבה יתרונות בעיקר רפואיים ממריץ וגם מחליף תאים ישנים החדשים מעלה את מצב הרוח מונע דיכאון ומשחרר סטרס.
ישנם אנשים גברים ונשים שהתחביב שלהם הוא לא מין וכדי שיהנו מהמין הם צריכים להתאהב שיהיה רגש של אהבה וזה יצור את החיבור.
אדם גבר או אישה שהמין אינו נמנה ברשימת התחביבים שלהם. אדם גבר ואישה שלא נכנסו למיטה ממקום של רעב למין ורצון לפרוק יצרים.

ביטוי רגשות

לאחר מין ללא רגשות יחוו תחושת ריקנות דיכאון כעס עצמי ועל הצד השני תחושת בגידה עצמית ולעיתים ניצול הרגשות השליליים יצופו בהם ויגרמו לסערת רגשות קשה וחוסר איזון נפשי, ואפילו גועל ייגעלו מעצמם קושי בלבד את החוויה ופגיעה. זה גורם לשנאה ואף ריחוק וסלידה מהגבר או האישה שהיו איתו במגע כזה. לא מומלץ ולא כדאי הרגשות השליליים הללו עלולים לגרום לשני הצדדים לעין הרע קשה מאוד ואפילו לתסמינים של כישוף כמו עצירה במזל חוסר תפקוד חולי תשישות נפשית כאבים בלתי מוסברים ועוד … לא מומלץ !!!

תחילת קשר זוגי

גבר ואישה שנוצר ביניהם חיבור ויש רצון הדדי ליצירת קשר זוגי לא ימהרו להיכנס למיטה, כי אין מה להפסיד אף אחד לא בורח לשום מקום הם יודעים שיש להם זמן וברור שבזמן המתאים, הסקס יגיע ועכשיו הם יתעסקו בשלב ההכרות והחיזור על מנת לבנות קשר רגשי לרוב המגע יתהווה לאט לאט ידיים חיבוק נשיקה ולאט לאט עם הזמן יתקרבו עוד ועוד לפי הקצב של הקשר לצד שיחות נעימות וחוויות כיפיות משותפות.

אימון אישי למציאת זוגיות

באימון אישי ליצירת זוגיות ושיפור מערכת יחסים בזוגיות קיימת, תוכלו להבין מהם הגורמים לחסימות בזוגיות ומה עליכם לעשות כדי ליצור זוגיות כיצד לזמן ואיך לקרב את הנכון ביותר עבורכם. קליניקת הבית הרוחני להצלחה שלך פתוחה עבורכם 6 ימים בשבוע ואפשר לתאם ולהגיע. 

מוזמנים ליצור איתי קשר

0522-584232 מיטל לביא אלבז

 

כתיבת תגובה