העצמה אישית

העצמה אישית

מהי העצמה אישית

מיצוי מקסימלי של כל האיכויות שאצורות בתוך נפשך גופך וליבך. הכרת האני העצמי שלך דרך תקשור, קילוף כל החומות המגננות והשריונות שכיסית בהם את עצמך כל השנים האחרונות, ע”י מסע בעבודת מודעות עצמית. מיצוי הפוטנציאל הפנימי שמצוי בתוכך + הגשמת  יעודך, התוצאה הצלחה בחיים וסיפוק אמיתי בחייך.

תרגילים להעצמה אישית

ישנם מספר תרגילים שיכולים לסייע בהעצמה אישית. פעילות יעילה אחת היא תרגול הצהרות חיוביות. על ידי חזרה על הצהרות מרוממות לעצמנו, כגון “אני מסוגל”, “אני ראוי להצלחה” ו”יש לי את הכוח ליצור שינוי”, נוכל לתכנת מחדש את תת המודע שלנו ולהגביר את ההערכה העצמית שלנו.

תרגיל מעצים נוסף הוא הצבת יעדים. על ידי הגדרת יעדים ברורים ובר-השגה, נוכל ליצור מפת דרכים להצלחה ולהישאר עם מוטיבציה. סקירה והתאמה קבועה של היעדים שלנו מאפשרת לנו לעקוב אחר ההתקדמות שלנו ולבצע את כל השינויים הדרושים לאורך הדרך.

טיפול העצמה אישית

אם אתה מרגיש מוצף או תקוע בתלם, טיפול העצמה אישי יכול להיות כלי רב ערך. צורת טיפול זו מתמקדת בסיוע לאנשים לזהות ולהתגבר על אמונות מגבילות, פחדים וספקות עצמיים. באמצעות טכניקות שונות כגון ארגון מחדש קוגניטיבי, ויזואליזציה ומיינדפולנס, טיפול בהעצמה אישית נועד להעצים אנשים ולהקל על צמיחה אישית.

 

טיפול עצמי ממלא תפקיד מכריע בהעצמה אישית. זה כרוך בתעדוף של הרווחה הפיזית, הנפשית והרגשית שלנו. עיסוק בפעילויות שמזינות ומחדשות אותנו, כגון פעילות גופנית, מדיטציה, כתיבה ביומן או בילוי בטבע, יכולה לשפר את ההערכה העצמית שלנו, להפחית מתח ולהגביר את תחושת העצמה הכללית שלנו.

הידעת?

רק שתסיר מעצמך חסימות פנימיות וחיצוניות תוכל להגיע למיצוי הפוטנציאל הפנימי ולהגשמה. תוכל להיות כל מי שרק תחלום להיות. העתיד הוא בידיים שלך!!! תחליט ותגרום לעצמך להצליח!!!

שתחליט, להיפרד מהפחדים ומהקיבעונות הישנים שלך, מכל האמונות המגבילות, שרכשת במשך השנים, רק אז תוכל להגיע להישגים שלא חלמת עליהם מעולם ופתאום השמיים יהיו הגבול. אם זה הרגע שבו אתה בוחר לקחת את החיים בידיים שלך ולהגשים את החלום למציאות אני מזמינה אותך, יחד איתי, יד ביד, לצאת למסע, בו, תכיר את האני שלכם, מציאת התכלית של עצמך, ותגשים את ייעודך באמצעות אימון רוחני.

בתהליך תוכל להשתחרר ממעצוריך ולהרגיע את עצביך לסלק את ספקותיך וללכת לקראת עתיד מזהיר שעליו לא חלמת מימיך. אלוהים ברא אותך מושלם כמו שאתה רק שחלק מהכלים שלך ריקים בוא תמלא אותם ותוכל להיות כל מה שבתחר להיות.

החיים הם כמו תיאטרון בובות אנו מפעילי הבובות והאנשים שסביבנו הם הבובות שממלאות תפקידים שונים בחיינו. מתי אנו הופכים להיות הבובות שלהם? כשאנו לא יודעים בעצמנו מה התפקיד שלנו מולם.

צלצל עכשיו 0522-584232 ותפרגן לעצמך סדרת מפגשים לפיתוח המודעות העצמית שבסופם תוכל להשיג במזעור המאמץ ובמירב היעילות תלמד לתקשר עם תת המודע שלך, לכוון את ההכרה ולהכיר במלוא היכולת הגלומה שבך.

כתיבת תגובה