טיפול רגשי בפתח תקווה

טיפול רגשי

לכל אדם יש זכות בסיסית להיות מאושר שמח בטוח שליו מצליח ומוגן בחייו.

היעוד שלי הוא לעזור לכל עם ישראל ולכל מי שמעוניין להתחבר לאני העליון שלו להתחבר לעצמו לייעודו ולאהוב את עצמו.

אני יכולה לעזור לכל אדם למצוא את החלק הפנעממ שבו לחבר את האדם למודעות עצמית לשמחה ועשייה ולהשתחרר ממחסומים רגשיים ואנרגטיים ובכך לממש את היכולות שלו ולממש את תכלית חייו.

הכלים שלי הם שיחות, טיפולים אנרגטיים קבליים -יהודיים טיפולים במגע דיקור פרחי באך שמנים ארומתיים עיסוי רפלקסולוגיה וקינסיולוגיה. שמי מיטל אלבז לביא ואני אשמח לעזור לכם ליצור הצלחה שאתם מייחלים לה. אשמח לכוון לייעץ להדריך וללוות אתכם בנושא של זוגיות עסקים קריירה הורות מעבר דירה יזמות עסקית ויעוץ שיווקי למטפלים ולבעלי עסקים קטנים אני בוגרת קורסים והכשרות מקצועיות בנושא של שיווק מכירות ומנהלת קליניקה עצמאית מצליחה ומשגשגת כבר 15 שנה. כמו כן מתקשרת מומחית בקו המומחים. ומטפלת רגשית מומחית בטיפול במשברים ובעיות נפשיות ושחרור מאמונות ודפוסי התנהגות חוסמות בחיים. מנטורית ליצירת חיים מאושרים ומלאים בשמחה עשייה והגשמה.

אני כאן בשביל ללמד אתכם להנחיל לעצמכם הצלחה מימוש עצמי לשחרר מעליכם כל אנרגיה שלילית כל מחסום כל פחד חרדה תסכול כאב כעס תחושה של חוסר אונים ודיכוי עצמי מזמינה אתכם לפגישה אישית שתשנה לכם את חיים שלכם. פגישה בה אתן לכם כלים ואוביל אתכם בדרך שתוליך אתכם לאושר ולחיים טובים יותר התקשרו 052-2584232 ממתינה לכם מיטל

 

כתיבת תגובה