You are currently viewing טיפול רגשי רוחני הוליסטי

טיפול רגשי רוחני הוליסטי

מהו טיפול רגשי הוליסטי?

טיפול רגשי רוחני זה טיפול שמוביל את האדם להתחבר לעצמו להבין מהם החוזקות שלו מהי התכלית שלו בעולמו מהם החוזקות שלו מהם החולשות שלו מהם הטריגרים הרגשיים שמנהלים ומפעילים אותו בסיטואציות שמעוררות בו מתח והוא מרגיש לא בנוח בהן.

טיפול רגשי רוחני מאפשר לאדם ללמוד את עצמו מתוך התבוננות ומודעות כלפי עצמו כלפי ההרגלים שלו ההרגישם שלו כלפי ההתנהגויות שלו

טיפול רגשי רוחני מאפשר לאדם להבין מהם האמונות המגבילות שלו האדם לומד להתבונן ולהבין מהו השיח הפנימי שלו עם עצמו שמקדם או מעכב אותו בחייו

טיפל רגשי רוחני מאפשר לאדם לבנות לעצמו תבניות של אמונות והתנהגויות והרגלים חדשים באמצעות כלים מעולמות הטיפול ההוליסטי.

הגישה הטיפולית של טיפול רגשי רוחני הוליסטי בנויה על הבנה שלכל דבר אשר קורה לאדם ישנה סיבה כלשהי שאינה ברורה לעין ממבט ראשון, סיבה רוחנית שנקראת “קארמה”, או “גורל”. כאשר אדם חווה חוויה קשה או בעייתית, או שהוא מרגיש תחושות שמקשות עליו, הטיפול הרגשי רוחני באימון אישי מדבר על אם בממון קלקל בממון יתקן ועין תחת עין שן תחת שן והפתרון מודה ועוזב ירוחם כלומר בטיפול ננסה להבין מה התכלית של הקושי של האדם למה אדם סובל נבין את השיעור נפיק לקחים הבנות והשגות ונלמד לשנות דרכי התנהגות והתנהלות שיקדמו את האדם להגשמה עצמית עי כך שניתן כלים מעשיים.

בטיפול רגשי רוחני הוליסטי נכוון את האדם להבין מהי סיבת הסיבות שהגיעה לאדם הבעיה הזו איזה דבר רוחני היה יכול להוביל אותו לתחושות שלו.

היתרון של טיפול רגשי רוחני שהוא קצר מועד בתוך תהליך קצר מועד שכוללים מספר טיפולים של מקסימום 15 מפגשים האדם יוצר לעצמו שינוי משמעותי בחייו לטובה.

אימון אישי להצלחה ולזוגיות – מציאת זוגיות, שיפור איכות חיים בזויות ומלווה בתהליכי צמיחה אישיים.

הטיפולים נעשים בלבוש מלא בלבד!!!!

מהם הכלים שמשתמשים בהם בגישה ההוליסטית?

טיפול פסיכולוגי רוחני פועל באמצעות דרכים רבות, כמו חשיבה, דמיון מודרך, הרפיה, מדיטציות ועוד, במטרה להתחבר לנפש ולרוחניות ולגלות את מקור הקשיים וללמוד את הדרכים להתמודד עימם.

  • שיחות מודעות שמשפיעות על התודעה והמיינד של האדם בשיחה ננתח סיטואציות מעולמו של האדם ננתח נתבונן ונבין מה מעכב ומה מקדם את האדם וניתן כלים מעשיים להתמודד אחרת כדי להצליח בחיים.
  • ציור וצביעת מנדלות שמשפיעות לטובה על הסינפסות של המוח מייצרות ומחזקות את הקשרים העצביים במוח
  • מדיטציה דמיון מודרך שמעצים את האפשרות להתבונן על המציאות הקיימת והמציאות העתידית הרצויה לאדם ולתכנן אותו בצורה דמיונית וציורית ומאפשרת לאדם להתמקד ולתכנן את המטרה שלו להבין מה עליו לשפר ואיך הוא רוצה שהתוצאה תתממש ותיראה בעולמו.
  • תנועה תרגילי מוח שמשפיעים על חידוד החושים והמוטוריקה של הגוף משפרים את תפקודי המוח ואת התגובות והסתכלות של האדם על מצבי חייו המאתגרים האדם משפר באמצעות תרגילי המוח את הראייה השמיעה חוש טעם חוש ריח דיבור ושיח פנימי וחיצוני שליטה וויסות על רגשות.
  • וויסות החישה המוטוריקה הגסה והעדינה הפנימית והחיצונית שלו משפיעים על התנועתיות והתגובות שלו לגבי סיטואציות מאתגרות וחולשות בתחומי החיים וברמה הפיזית המנטלית והרגשית והתפקודית. ואפילו שיפור תפקודי למידה שיפור קשב וריכוז זיכרון חיבור בין תפקודי מוח ימין ומוח שמאל מבחינה מוטורית רגשית
  • טיפול באמצעות טיפולים אנרגטיים  שמשפיעים על תת מודע וגורמים לאיזון המרכזים האנרגטיים בגוף ובתפקוד הרגשי המנטלי הפיזי והרוחני שנעשים בלבוש מלא באמצעות שליחת אנרגיה כמו רייקי הילינג מיינדפולס אי אפ טי עפעוף רייקי יהודי בשיטת האורות הגבוהים ועוד
  • טיפולי מגע כדוגמת רפלקסולוגיה דיקור עיסוי שבדי אשר משפיעים על הגוף הפיזי הרגשי ממריץ את מחזור הדם מחדש תאים חדשים בגוף ובנפש מחזק את הבריאות הרגשית הגופנית והנפשית של האדם מעורר שמחה אהבה עצמית בטחון עצמי קבלה עצמית אושר רוגע מעורר את האיברים הפנימיים בגוף ומשפר את התפקודים שלהם משחרר חסימות פיזיות ורגשיות בגוף שגורמים למחלות כאבים ותסמינים גופניים כושלים

מיהם האנשים שהטיפול הרגשי הרוחני הוליסטי עוזר להם?

המטפל הוא הפנס והמטופל הוא האור

טיפול רגשי רוחני הוליסטי מתאים לאנשים אשר מחפשים את הזהות האישית שלהם, ומוכנים להשקיע לשם כך.

טיפול רגשי רוחני הוליסטי מתאים לאנשים אשר רוצים ומסוגלים להתחבר לרוחניות שלהם, ואשר מאמינים בה.

טיפול רגשי רוחני הוליסטי הוא טיפול שבו המטפל והמטופל עובדים יחד להשגת המטרה, ולכן הטיפול מתאים רק לאלו שאכן חפצים לטפל בקשיים ומוכנים לשתף פעולה עם המטפל בכדי לקבל תוצאות חיוביות.

אנשים שמאסו בשיטות הרגילות למצוא מזור ותשובות לחסימות שלהם לכאבי הגוף הלב ורוצים לצאת ממעגל התקיעות והסבל הזה.

אנשים שרוצים להבין את עצמם וחפצים בשינוי פנימי ומוכנים לאפשר לעצמם ללמוד את עצמם מחדש.

אנשים שרוצים להבין את התכלית שלהם בעולם הזה ורוצים להבין למה זה קורה לי מה רוצים ממני שם למעלה מה אני עושה לא בסדר

אנשים שרוצים להשתחרר מתחושת הביקורתיות העצמית תחושת הפספוס אנשים שרוצים לשחרר את תחושת ההחמצה

 אנשים שרוצים לחיות את החיים במלואם בשמחה באושר עם משמעות ותוצאות מוצלחות וחיוביות לעצמם.

שאנשים שעברו שינוי משמעותי בחייהם כמו אובדן גרושים פיטורין תקיעות בעבודה או בקשר זוגי הורות מאתגרת פרידה נישואין אנשים שחווים לידה מחדש ולא יודעים להתמודד ולהתנהל נכון עם השינוי.

אנשים שמוכנים לאפשר לעצמם פסק זמן מהחיים שעה שעתיים בשבוע לקבל על עצמם מחויבות של התמדה ללמוד להתבונן להתפעל להתרגש ולהקשיב לגוף ולנפש של עצמם.

 אנשים שמוכנים ללמוד את עצמם מחדש אשים שמוכנים ללמוד לאמץ לעצמם דפוסי התנהגות חשיבה והרגלים חדשים תוך התנסות חווייתית עי שיחה מגע ואנרגיה

מהם המקרים המחלות והחסימות הרגשיות שטיפול רגשי רוחני הוליסטי יכול לעזור לאדם?

מחלות פיזיות: אדם שחווה מחלות כמו כולסטרול סוכרת בעיות אורטופדיות פריצות דיסק כאבי גב תאונות דרכים בעיות נשימתיות מחלות אוטואימיוניות (שהגוף תוקף את עצמו) מגרנות כאבי ראש דיכאון טרשת נפוצה מחלות סרטן מחלות ראומטיות מחלות שרירים דלקות במפרקים ובגידים בעיות בגרון ודלקות במיתרי הקול

בעיות נפשיות ורגשיות  

סטרס, חרדות, פחדים, התנגדויות, כאב לב, שברון לב, דימוי עצמי נמוך, חוסר בטחון, הרס עצמי, אובססיביות, חוסר אמון בזולת, חשדנות יתרה, בריחה והתמכרויות, תשישות נפש, עייפות כרונית, חוסר משמעות בחיים, רגשות מודחקים, התפרצויות זעם כעס בכי, דיבור שלילי, מריבות עם אנשים, תסכול כרוני, מרירות, קושי להסתגלות במקומות עבודה וטיפול בטראומות.

מזמינה אתכם לתהליך של מודעות עצמית ושינוי תודעתי התנהגותי ורגשי שיוביל אתכם להתפתחות אישית מודעות עצמית ושליטה על מערך החיים שלכם רוצים שינוי? בואו נשוחח נגדיר את היעדים שלכם נשחרר את החסימות שלכם ונצא לדרך חדשה ברמה הבריאותית הרגשית הנפשית הרוחנית ההורית המקצועית הזוגית והאישית שלכם. מוזמנים באהבה מיטל אלבז לביא מתקשרת ומטפלת רגשית רב תחומית בשיטת דע"ת דע מאין באת ולאן אתה הולך.

ניתן ליצור איתי קשר 0522-584232

בקרו אותי בפייסבוק

כתיבת תגובה