טיפים ותגילים לשיפור הראייה ע"פ הקינסיולוגיה

טיפים מעשיים מידע על שיפור הראייה בדרך טבעית ע"פ הקינסיולוגיה (מוח אחד),

העיניים שלנו הם החלונות שלנו להתבונן על העולם. דרך העינים אנו קולטים את מה שקורה בחוץ אנו מתבוננים על האנשים שאנו פוגשים ויכולים להתחבר אליהם או שלא דרך ההתבוננות גם אדם שהוא עיוור מתבונן דרך העין השלישית שלו דרך האינסטיקט הוא  מרגיש ומדמיין את האדם שמולו ואת העולם בכלל. דרך העיניים אנו קולטים את הסביבה את האנשים את הסיטואציות יש ראייה חזותית ויש ראייה פנימית.

כיצד נוצרות התמונות דרך העיניים?

דרך הראייה החזותית מקבלים מידע פיזי ודרך הראייה הפנימית אנו מבנים את השקפותנו דעותנו אמונותנו ועל פי זה יוצרים את חיינו. שאנו רואים מצב אנו מעבדים אותו באמצעות המוח האחורי ששם נמצא הזכרון ואנו משייכים את הסיטואציה לאסוציאציה שמוזכרת לנו במוח מהעבר בזכרון שלנו נמצאים כל הזכרונות של האדם מגיל היוולדו ועד יום מותו והמוח מעבד את התחושה והרגש מתוך האסוציאציה של האדם למול החוויה. לכן חשוב מאוד שהאדם יראה את העולם בעיניים אופטימיות ופתוחות ללא ערבוב של אמונות מגבילות אלא יהיה פתוח להתבונן בהסתכלות נקייה.

מה העיניים שלנו רואות?

העיניים שלנו רואות במרחב הפיזי ובמרחב הפנימי. במרחב הפיזי אנו רואים דמויות טבע צבעים מקומות דברים פיזיים חפצים ודוממים. במרחב  הפנימי אנו רואים השקפות אמונות אסוציאציות דמיונות ועוד. ועל פי אופן ההסתכלות שלנו על החוויות שלנו אנו בונים את המצב רוח שלנו ויוצרים את הרגשות שלנו ואת המחשבות שלנו.

ככל שהראייה שלנו חדה יותר כך נוכל לראות דברים בבהירות יותר במרחב ונוכל להתבונן על דברים בצורה יותר רחבה לקבל יותר פרטים ומידע.

מתי הראיה מתעמעמת ונהרסת לנו? 

שאדם בסטרס במתח הראייה שלנו מטושטשת מבולבלת מסונוורת החדות יורדת נוצרת עכירות ואפילו חושך בעיניים במקרים קיצוניים והוא לא שם לב לפרטים נהיה מעין חושך בעיינם העיניים לעיתים נהיות עכורות. זה משפיע על התגובה של האדם על קבלת החלטות שלו על אי שימת לב לפרטים בלבול וחוסר תפקוד יעיל.

תרגילים לשיפור הראייה ע"פ שיטת הקינסיולוגיה (מוח אחד):

  1. לשטוף פנים ועיניים בבוקר היטב.
  2. לברך תפילת שחרית בבוקר.
  3. לעשות פעולת מצמוץ בעיניים מידי שעה.
  4. לעשות מדיטציה ולתאר שכדור אור נכנס ממרכז הכתר אל הראש ומגיע לעיניים ממלא את העיניים שלכם באור של ריפוי בהירות טהרת המחשבה וחדות ראייה. לתאר איך העדשות של העינים שלכם מתנקות ונשטפות ואתם רואים בבהירות בחדות נפתחות לכם העיניים ממש.
  5. להפנות מבט מעלה מעטה ימינה ושמאלה מבלי להזיז את הראש
  6. כדאי לחזור על הפעולה מידי שעה שעתיים.
  7. לקום מהמחשב כל שעתיים כדי למנוע את הבהייה במסך המחשב. שאנו בוהים הראייה נעתקת מאיתנו.

הבריאה היא בשבילנו היא יפה ומטופחת הנוף נועד לשטוף את העיניים שלנו ולמלא אותנו בשמחה התפעלות אושר והתחדשות. ככל שנתבונן בחיים בטבע של בעלי החיים נוכל להתפעל מהזרימה שקיימת בטבע ולהתחבר לערוצי שפע של החיים היפים. תהינו מהיופי שבחיים. תתבוננו על עצמכם ביחס שלחיים ביחס לעובדות תתפעלו מעצמכם מילדכם מהרכוש שלכם תתפעלו מההישגים שלכם לטוב ולרע תודו על כל מה שיש לכם ותבקשו מהבריאה שלא יחסר לכם דבר שכל מה שנחוץ לכם יגיע עד היד שלכם ותזכרו להודות לבורא יתברך על כל העיניים שלכם על יכולת שלכם לראות ולהנות. תזכרו

תזכרו שאת המשקפיים שלכם אתם בוחרים לכן מומלץ להשתמש במשקפים ורודות צהובות כחולות לבנות וכמה שפחות להשתמש במשקפיים האפורות שלכם אותן תשמרו ליום קודר במיוחד smile emoticon בהצלחה

מאת מיטל אלבז לביא בת דור 4 למיסטיקנים ומטפלים ברפואה משלימה אני מתקשרת מאמנת אישית ומטפלת רגשית ברפואה משלימה רב תחומית אשמח לעזור גם לכם לפרטים והתייעצות אישית ואו טלפונית צלצלו 0522-584232 מיטל

כתיבת תגובה