ייעוץ טלפוני עם מתקשרת

מעטים מודעים לכך שניתן לבצע ייעוץ עם מתקשרת לא רק בצורה פרונטלית אלה גם כן באמצעות שיחת טלפון פשוטה ונגישה. מבחינת אנרגיה, ההבדלים בין תקשור בשיחת טלפון ושיחה פרונטלית הם קטנים מאוד, מתקשרת מקצועית מסוגלת לחוש באנרגיות של האדם ולבצע ייעוץ יעיל ומספק גם בטלפון. למרות שתמיד עדיף לעשות שיחת ייעוץ בצורה פרונטלית, אין שום צורך לחשוש מכך ששיחת תקשור תהיה פחות ההארה עבורכם אם היא תתקיים דרך הטלפון. כמו שניתן לבצע אימון כושר אישי דרך הזום בזמני הסגר של הקורונה, ניתן גם לעשות אותו דבר עם תקשור. בסופו של דבר הכל תלוי בצרכיו של הפונה. כמובן שלא רק תקשור ניתן לעשות בטלפון אלה גם אימון רוחני, טיפול רגשי ולעבור תהליכי הילינג עם מטפלת הוליסטית.

חשוב לא לשכוח את היתרונות של האפשרות לבצע תקשור דרך שיחת טלפון. אנשים עם מוגבלויות פיזיות, קשיים בהתניידות, אנשים שמפחדים מתחבורה ציבורית בתקופה האחרונה וכו׳ יכולים לחסוך מעצמם קשיים רבים ופשוט להרים טלפון מהבית. יכול מאוד להיות שזה יתרון גם בגלל שהשיחה נעשית מהנוחות של הבית שלכם, ותהיו יותר רגועים ופתוחים לתהליכי התקשור, ואם אתם עוברים אימון אז תהיה יותר פתוחים לשינויים שתעברו. ייעוץ בטלפון גם יחסוך לכם לא מעט כסף שהייתם מוציאים בהתניידות.

בחינת האנרגיות דרך הטלפון יכול גם להיות שימושי במקרה צורך בייעוץ עסקי. הצורה שבה אנו מתנהלים, הקשיים שאנו סוחבים איתנו, והאנרגיות הרוחניות אשר מקיפים אותנו עלולים להתפרץ גם לעבודה המקצועית שלנו ולפגוע בעסק ובפרנסה. מתקשרת מסוגלת לזהות את המקרים הקשים הללו ולספק גם סדרה של אימונים עסקיים כדי שיהיו לכם את הכלים להבין יותר לעומק את עצמכם, את התגובות שלכם, וצורת קבלת ההחלטות שלכם כדי שתוכלו באמת למקסם את הפוטנציאל האדיר שנמצא בתוך כל אחד מאיתנו!

בנוסף לאימונים הרבים שניתן לעשות בטלפון, אפשר גם לבצע אבחון רוחני מרחוק כדי לזהות אם קיימים לכם מחסומים רוחניים שעוצרים את הצמיחה והגשמה העצמית. האנרגיה משפיע על כול כולינו וכמו שניתן לראות אנרגיה חיובית או שלילית בשפת הגוף של בן אדם, אפשר גם לזהות את האנרגיה דרך הקול.

האבחון עצמו קורה בצורה דומה מאוד לתקשור פרונטלי, שואלים רצף של שאלות המאפשרות להבין יותר לעומק את האדם איתו מדברים, ולחדור לנשמה שלו. השאלות הנשאלות הם קשורות לכל היבט בחיים, אבל יכולים גם להיות קשורות למצוקה או נושא נקודתי אשר מטריד במיוחד באותו רגע.

יתרון נוסף אשר מהווה ייעוץ טלפוני עם מתקשרת הינו הזמינות והנגישות באופי שלו. אם אדם נמצא במצוקה נפשית/רוחנית אמיתית שבה הוא חש ברע וצריך ייעוץ דחוף, אפשר לספק את השירות הזה בצורה מיידית. למרות שהמתייעץ לא נמצא/ת פיזית עם המתקשרת הטונים וצורת הדיבור יאפשרו מתן פתרון ורגיעה באותו רגע.

מחפשים מטפלת הוליסטית שמסוגלת לספק שירות בתחומים רבים? מיטל אלבז-לביא עוסקת שנים בתחום התקשור, פרונטלי וטלפוני. היא מתמחה במתן שירותי כמו הסרת עין הרע בעופרת, טיפול בהפרעות קשב וריכוז, אימונים רגשיים ורוחניים ועוד הרבה יותר. צרו קשר היום כדי לשמוע עוד על השירותים המגוונים שניתן לבחור, הגשמה עצמית מחכה לכם! 
למידע נוסף.

כתיבת תגובה