יעוץ רוחני בתקשור איך מתבצע?

יעוץ רוחני בתקשור – איך זה מתבצע?

 

חלק מאתכם אולי חוו פעם את התחושה שאיזה קול פנימי מדבר אליהם ומכוון אותם מה לעשות. ישנם כאלה שחווים את התחושה הזו פעמים רבות ואפילו מדי יום. תקשור פירושו יכולת לקבל מסרים שאינם נמצאים באופן גלוי, בין אם הם מגיעים מהתת מודע, מהנפש או מישויות רוחניות. כמעט לכולנו ישנה יכולת תקשור ברמה כזו או אחרת, מה שמכונה בשפת העם תחושת בטן. ישנם אנשים שניחנו ביכולת הזו ברמה גבוהה והם יכולים לשמוע ולקבל מסרים מעולמות שאינם גלויים לנו. אלו הם המתקשרים.

כיצד מתבצע תקשור?

במהלך התקשור נפגש המטופל עם המתקשר או לחילופין משוחח עמו בטלפון. המתקשר מתחבר לישויות רוחניות כגון נשמה, מלאכים ומדריכים רוחניים ומקבל מהם מסרים ותשובות ספציפיים למטופל. התקשור יכול להיעשות במגוון דרכים: דרך תווי פניו של האדם, קריאה בקלפים או בקפה, תקשור בקול, דרך ספרים או ציורים, תקשור עם מתים, תקשור דרך מגע, מדיטציה וכן הלאה. לכל מתקשר יש את השיטות הייחודיות לו והעיקר שהוא ייתן למטופל מידע שימושי ורלוונטי ולא סתם יפחיד אותו או ינסה לעבוד עליו. פעמים רבות המתקשר שולף מהתת מודע או מהעבר של המטופל חוויות וטראומות שעבר ומשפיעות על חייו לרעה ועוזר לו לשחרר אותן.

כיצד עוזר התקשור לחיים שלנו?

בחיים אנו נתקלים פעמים רבות בהתלבטויות מחסומים במישור החברתי, הזוגי, המשפחתי, המקצועי או האישי. בעזרת מתקשר או מתקשרת נוכל לעבור תהליך שיסייע לנו להבין מה חוסם אותנו או לקבל הדרכה שתוביל אותנו להתקדמות ולהצלחה. במהלך הפגישה עם המתקשר המטופל מציג לו בעיה כלשהי מחייו ומבקש פתרון. למשל: לאיזה כיוון מקצועי לפנות? איך לקדם את העסק שלו? איך לפתור בעיה עם בן הזוג או למצוא אהבה? איך לחזק את הקשר עם בני המשפחה? איך לקרוא לתינוק שנולד? איך לשפר התנהגות בעייתית? כל אלו ועוד רבות הן סיטואציות ודילמות שאנו נתקלים בהם ביומיום ומתקשים לפתור אותם בעצמנו. התקשור מסייע לנו על ידי כך שהוא מחבר אותנו לאני הפנימי שלנו ומספק לנו על ידי קבלת מסרים רוחניים שיכוונו אותנו אל התשובה.

תקשור גם יכול לעזור במקרה של מחלה או כאב פיזי או נפשי: כאבי ראש, כאבי גב, מתח נפשי, בעיות קשב וריכוז וכדומה. המתקשר מסייע למטופל בריפוי על ידי זיהוי שורש הבעיה, איזון רגשי וגופני ושחרור רגשות ומחשבות שלוחצות ומפריעות. הריפוי יכול להיעשות באמצעות מגע או שיחה והזרמת אנרגיות מרפאות ומאזנות אל המטופל.

לשאלות נוספות התקשרו: 0522-584232

 

WWW.METAKSHERET.NET

לפוסט הזה יש תגובה אחת

כתיבת תגובה