איך לבחור מתקשרת מומלצת?

המליצו לך על מתקשרת? הסתובבת בין אתרי האינטרנט השונים וראית שלל מתקשרות למי תתקשר קודם? ואיך תדע עם מי באמת כדאי לך לשןחח מי באמת יכולה לתת לך תשובות שבאמת יקדמו אותך על מי בעצם תוכל לסמוך שאתה ככ מבולבל וטרוד או ככ לא מרגיש טוב וצריך טיפול מיידי?
יעוץ רוחני נעשה עי חיבור של נשמה עם נשמה יעוץ רוחני זו מתנה כי היועץ או המתקשר סורק אותך מבפנים כמו רנטגן ומתחבר מהנשמה שלו שנשמה שלך דרך ההדרכה הרוחנית וברגע שיש חיבור נוצר קסם זיק של אהבה.

המפגש הנשמתי מאפשר לנשמה לחזור הביתה לרגע והתחושה אהבה ללא תנאי עצומה. היא נהדרת מרגיעה מרפאה את הלב הנפש ואת הגוף הגעתי הביתה ממש נחמה.

אני אעשה לך סדר בדברים

כאשר אתה מדבר עם מתקשרת שים לב כיצד היא מדברת איתך האם היא מספיק ברורה? האם היא מבהירה מה התועלות בשיחה או שהיא עמומה כי אם יש עמימות תשאר עם חוסר ודאות ואם לא תהיה מרוצה סביר מאוד שלא תהיה מרוצה ויעוץ לא יהיו רלוונטיים ותתאכזב.

שים לב שהיא מדברת איתך בגובה העיניים עם הרבה חמלה זה מראה על נקיות האנרגיה.

שים לב האם אתה מתחבר לתחומי ההתמחות שלה וכיצד היא מתקשרת אם היא מתקשרת עם עבמים או עם מלאכים ואתה לא מאמין בזה אז לא תוכל ליישם שום דבר ממה שהיא תגיד כי תהיה סקפטי דבר שיוביל לכך שהתדרים לא נקיים והמידע שיתקבל לא יהיה מדוייק בעליל.

שים לה שכשאתה מדבר עם המתקשרת במהלך השיחה יש לך תחושה שהיא מכירה אותך מלפני ואו שהיא מדברת כמו שהיא יודעת אותך ועליך

שים לב שהמתקשרת לא מקללת לא מדברת בצורה של שיטנה ולא מזמנת מלאכי חושך.

שים לב שמתקשרת לא מדברת באופן ישיר על אסונות מוות ומחלות אזהרותיה תהיינה מרומזות בעדינות ואם יש ביכולתה היא תנסה לעשות שינוי נתיבי גורל באמצעות תפילות וריפוי אנרגטי.

שים לב שאתה מתחבר למילים ולדרך שהמתקשרת המומלצת מנחילה לך ושהיא מספיק קשובה לך ונותנת לך הכוונה הגיונית וישימה.

בהצלחה❤❤❤
קצת עליי מיטל אלבז לביא מתקשרת ומטפלת רגשית ברפואה משלימה בת דור רביעי למשפחה של מסטיקנים ומטפלים אלטרנטיביים בעלת נסיון של מעל 20 שנה ביעוץ רוחני וטיפול בבעיות רגשיות חסימות אנרגטיות והסרת עין הרע וכישופים. מיעצת מעת לעת בקו המומחים של 103 af. am, בקו המומחים של אסקמי מעל 10 שנים מתארחת מעת לעת ברדיו ובטלויזיה אשמח ליעץ ולכוון גם אתכם לקביעת שיחת יעוץ בתקשור רוחני מתקשרת מומלצת צלצלו 0522-584232

סגירת תפריט
דילוג לתוכן