כיצד נגרמת עין הרע?

• עין הרע נגרמת בעיקר מיצר רע, צרות עין של אנשים, וקנאה
• עין הרע יכולה להגיע גם כתוצאה של אהבה – כתוצאה של שבחים ומחמאות רבות.נוסף על האויבים והקנאים לאדם, לעיתים האהובים של האדם מביאים עליו את העין הרע ואת האנרגיות השלילית הללו
• עין הרע יכולה להיגרם מרברבנות ושחצנות.לעיתים גם האדם עצמו עלול להביא על עצמו עין הרע, אנרגיות שליליות וחסימות אנרגטיות
• עין הרע נוצרת גם מדרך המחשבה של השומע
מאיך שהשומע חושב באותו רגע. גם אם הוא מגיב בשמחה לדברי המספר, עדיין עלול לקרות מצב שבו המחשבה של השומע בתת המודע שלו או במודע הייתה צרות עין ,קנאה תחרותיות ומחשבות רעות.
לא טוב לחיות עם עין הרע, חסימות אנרגיות ואנרגיות רעות מכיוון שהם גורמים לעיכובים ולכישלונות בכל תחומי חייו של האדם.
זהירות ! עין הרע עלולה לגרום ל:

בעיות פרנסה- סכסוכים עם חברים לעבודה שהופכים לנחשים מתחת לרגליים.
טעויות שחוזרות על עצמם בעבודה שמעולם
לא היו צריכות להופיע במצב רגיל. ובמקרה של עין הרע חזקה וחסימות חזקות פיטורין ועד למצב שהבעיה תחזור גם במקום עבודה הבא אם תמצא עבודה חדשה. בעבודה אתה עלול גם לומר דברים שאתה לא מתכוון להם אבל
הלשון תופסת רגליים ומדברת בצורה עצמאית.
רעש בין בני הבית- פתאום יש כל הזמן ריבים לבית שבדר"כ רגוע עד למצב של צעקות
רמות שמים ובמקרים קיצוניים אלימות.
השתלטות עין הרע על הפה- פתאום אתה האויב של עצמך אתה מדבר כל הזמן דברים
שעלולים לפגוע בך ולהרוס לך בבית במשפחה.

דרכים להסרת עין הרע
ישנם מנהגים מסורתיים עתיקים שונים שבעזרתם ניתן להסיר עין הרע.
יש כאלה המסירים עם בכור,יש כאלה בעופרת, יש כאלה עם מלח,יש כאלה עם ביצה,יש כאלה עם חומרי קבלה, יש המאמינים בכוחה של תפילה מתוך ספרי קדושה כל אחד עם מנהגיו.

כיצד להתגונן מפני עין הרע?
היו צנועים באורח חייכם.
הישמרו במילותיכם מפני רברבנות, הוד, הדר ופאר זכרו כי רברבנות מן השטן היא. אל תפארו ותספרו על עצמכם, בני משפחתכם, את ילדכם, את כספכם, את עיסוקכם,רכושכם בפני זרים בכל הזדמנות ושלא לצורך.
כאשר מישהו מפאר אותך מחמיא לך יותר מידי או משתמש בגינויי פאר הוד והדר לגביך, או להבדיל מספר עליך מתוך צרות עין וקנאה אמור 3 פעמים רצוף "בן פורת יוסף עלי עין".
כאשר לכם אירוע חשוב מול קהל, בו אתם אמורים לדבר על עצמכם עיסוקכם רכושכם או בני משפחה וקרובים שלכם לבשו בגד תכלת ושימו שרשרת עם חסמה ושימו בכיס אבן אמטיסט סגולה.
טבלו את עצמכם במים זורמים (מי נהר,נחל,ים,מקווה מים) תתכוונו לכך שכל האנרגיות השליליות ישטפו עם המים מגופכם ותתחדשו באנרגיות חדשות טהורות ותמלאו את עצמכם בשמחה,חיים,רוגע, שלום נפשי רגשי מנטאלי, חברות, בריאות,שלווה,אהבה,פרנסה טובה,קבלה עצמית,הצלחה,וכל מה שתאחלו לעצמכם שייכנס עם המים החדשים שמגיעים מלמעלה ומכל הצדדים שמסביבכם ימלאו אתכם בשפע בחייכם על מנת שתהיו שלמים ומאושרים.
שטיפת הבית במי ים,נהר,ולברך שכל מזיקי הבית והאנרגיות השליליות ייצאו מהבית במים ויתחלפו באנרגיות ברוכות, וטובות ושימלאו את ביתכם בשפע ואור
הדליקו קטורת והסתובבו איתה בבית תוך כדי שאתם מטהרים את האווירה ומבקשים בקשות ברכה ושפע לבית.
שימו ברכת בית או עסק חיובית שלא תופיע בברכה המילה לא שהברכה תהיה מורכבת ממילים חיוביות ומסרים חיוביים.בזה הבית תבוא ה….,וכולי לא שיהיה כתוב בזה הבית לא יהיה כך וכך .
ענדו על עצמכם חוט אדום מבורך ע"י דמות רוחנית גבוהה כמו רב מקובל או צדיק אחר
גדלו בחצר הבית צמח הרוטא שמבורך בסגולה הרחקת אוייבים ועין הרע ואם מישהו ירצה לפגוע בכם הצמח ייפגע במקומכם

כתיבת תגובה