מה זה הילינג קבלי

כולנו עושים מאמצים בחיים להשתפר בכל דבר שאנחנו עושים. אנחנו הולכים לבי״ס כדי ללמוד ולשפר את ההשכלה שלנו, לעבודה כדי להרוויח כסף שנוכל להרשות לעצמנו לעשות דברים כיפיים, ועושים פעילות גופנית כדי לשפר את איכות החיים שלנו. אבל מה עם הילינג הוליסטי לנפש? הילינג קבלי זה סוג של הילינג אנרגטי אשר מתבצע ע״י צירופי אותיות של שמות הבורא. השם המפורש מורכב מ-72 צירופי אותיות (על פי הקבלה) שכל אחד מהם נחשב כסוג של מצפן אנרגטי לחיים ולסביבה שלנו. חשוב להתחיל בבסיס המילה ״הילינג״. הילינג, Healing זה המילה האנגלית לריפוי, בהילינג קבלי מדובר בהילינג בשימוש האנרגיות סביבנו.

כאשר אדם מעוניין בהילינג קבלי, הוא יכול לצפות להקרנת צירופי האותיות המקודשות אל הספייס האנרגטי שלו וכתוצאה האנרגיה של האדם עצמו מתחזקת. מדובר בתהליך של שימוש באנרגיה אוניברסלית של הבורא שבאה לידי ביטוי באמצעות צירופי האותיות. חשוב לציין כי האנרגיה הזאת אינה סלקטיבית וכל אדם בלי שום יחס להבדלי דת ומין יכול לצמוח נפשית וגופנית מהשפעותיהם.

מדוע הילינג קבלי יכול לעזור לכם?

לפי היהדות והקבלה כל בעיה אשר נתקל בו כל אדם, ניתן לפתור בכתבים בין אם זו בעיה של הגוף או של הנפש. תהליך ההילינג הקבלי עם מתקשרת יכול לעזור לבן אדם לפתוח את הפוטנציאל שלו לעולם כולו ולהסיר את המחסומים מדרכיהם. למרות שאנחנו עושים מאמצים פיזיים ומעשיים כדי להתקדם בחיים ולנסות להשיג יעדים, לפעמים מה שעוצר אותנו מלהגשים חלומות הם מחסומים אנרגטיים ואנרגיה חלשה. בגלל זה חשוב בכל תהליכי השיפור העצמי לעשות גם מאמצים לטיפול ושיפור האנרגיה שלנו.  

אצל מי ניתן לעבור הילינג טיפולי

מיטל אלבזלביא היא מתקשרת אשר עוסקת במספר טיפולים רבים, ביניהם הסרת עין הרע, אימון אישי, הסרת עין הרע בעופרת , אימון עסקי , טיפול רגשי , הילינג , אימון רוחני , מטפלת הוליסטית וכמובן הילינג קבלי. מיטל אלבז-לביא מזה שנים עוזרת לאנשים במצוקה לרדת למקור הסיבות המונעים מהם הצלחה ואושר, להבין את הסיבות הללו ולמה הם קיימות והכי חשוב איך להתקדם האלה דרך טיפולים אנרגטיים הוליסטיים יעילים ונגישים לכל אדם. מעוניינים לשמוע עוד? צרו קשר עם המתקשרת הכי מקצועית בתחום ותהנו מהתוצאות הנפלאות בחיים שלכם! 

כתיבת תגובה