מה זה מתקשרת

מה זה מתקשרת

מתקשרת
מה זה מתקשרת?

מתקשרת= יועצת רוחנית אני מאבחנת בתקשור טלפוני או פגישה אישית את המצב שבו האדם נמצא בחייו בזוגיות בעבודה ביחסים מאתרת חסימות מחסומים ומלמדת את האדם מכוונת ומדריכה אותו מה לעשות כדי להצליח דרך התקשור שיצליח בחייו.

תקשור הוא יצירת קשר עם הידע הפנימי שלנו אשר מגיע מתוך התודעה שלנו מהתת מודע שלנו מהנשמה שלנו מהמדריכים הרוחניים שלנו מספרי הקודש ומהיקום כולו.
המידע מגיע אל תוך העין השלישית שלי בצורה ישירה אל החוש השישי ויורד אל האינטואיציה אל הבטן ומגיע בתחושות בצורה של סרטים ותמונות בחלומות או אמצעות שמיעת קול פנימי שמדבר אליי.

יש הרבה מתקשרים ויועצים רוחניים אז למה כדאי לכם לבוא דווקא אליי? מכיון שכשאני מתקשרת אני מאבחנת את המצב בחיים שלכם בזוגיות, בעבודה, בעסק, בהורות, ביחסים האישיים שלכם מאתרת חסימות ומחסומים ובמקום לפתוח מפות עתידיות שלטעמי האישי גורמות לכם להיות …במצב של תקוה וציפייה ולחיות בחוסר מודעות אני נותנת לכם כלים מעשיים מה לעשות מחר בבוקר כדי להצליח בחיים שלכם איך להתנהג איך להתנהל מה לחשוב איך לפעול ולרפא את הקארמה שלכם עם הסיטואציות והמצבים השבורים בחייכם אז למה לכם להתעכב ולסבול עוד התקשרו כעת ותקבלו תשובות הכוונה ויעוץ כיצד לצאת מהתקיעות ומהמחסומים שלכם

איזה כיף לראות תוצאות מהשטח בעקבות יועצים והדרכות בתקשור
מעשה שהיה כך היה לפני שנה וחצי: התקשרה מישהי בעלת עסק למרכז למידה מתוקשב ילדים שמתקשים בלימודים היא מקבלת אותם לצהרים ועובדת איתם על שעורי בית והעשרה. הבחורה מסורה לילדים ולעסק שלה מ…זמן שכחה להעניק זמן איכות לעצמה עד שהתרוקנה נשמתה לגמרי רצתה הבחורה לסגוראת העסק “ולנטוש” את הילדים על פי ניסוח שלה. אני בתקשור הבחנתי בעניין שהיא מרוקנת נפשית ורגשית וגם קצת מיצתה ומשתעממת הצעתי לה בתקשור לא לסגור את העסק ולהפך להרחיב אותו עם פעילות חוג של העצמה אישית וקבוצתית לילדים במחינה רגשית ולימודית ולתת הרצאות בתשלום של פעם בחודש להורים היום הבחורה צלצלה אליי אחרי שנה וחצי שנתתי לה את היעוץ וסיפרה שהעסק התרחב וגדל ההכנסה שילשה את עצמה ואפילו הציעה לי לבוא להצטרף למרכז כמדריכה להעצמה אישית לאימהות ולילדים השבתי שאחשוב על הרעיון ואיחלתי לה איחולי הצלחה

אם אתם מתלבטים לגבי המשך הדרך שלכם בעבודה או עם העסק לפעמים שיחת יעוץ בתקשור אחת מספיקה כדי לקבל כיון הכוונה ודרך לשדרוג העסק או מקום העבודה ולהצליח למנף את עצמכם להגשמה ולהצלחה בפרנסה שלכם.
שלכם באהבה מיטל אלבז לביא
יועצת רוחנית מתקשרת בתווי פנים וקול
0522-584232

כתיבת תגובה