מתקשרת כל מה שצריך לדעת

לכל אחד מאיתנו יש מטרות בחיים שאנחנו רוצים להשיג, חלקם אנחנו מציבים לעצמנו, חלקם הקרובים שלנו מציבים עבורנו, וחלקם באים בזרימה הטבעית של החיים. מה שברור, זה כנראה שכל אחד מהם נועד כדי לשפר את החיים שלכם ולאפשר ליהנות מהחיים בצורה שהכי מתאימה לנו אישית. אבל, לפעמים מרגיש כאילו יש לנו מחסום שאנחנו לא מצליחים להתגבר עליו, אולי זה משהו פיזי, אולי זה רגשי, רוחני או בגלל כל סיבה אחרת. התסכול שנובע ממחסומים כאלו מרגיש בלתי מנוצח, שצריך עזרה, וכאן נכנסת לתמונה מתקשרת. במקרה שאתם מעוניינים בלפנות את המחסומים הללו מדרכי החיים שלכם, מתקשר/ת יכול/ה לעזור לכם משמעותית, אז הכנו לכם רשימה של כל מה שניתן להתפתח עם מתקשרת:

מה בעצם עושה מתקשרת?

תקשור משמש כגשר רוחני בין עולם הפיזי והחומר לחיים בו לעולם האמת והנשמות. במהלך כל ההיסטוריה, פונים אנשים אל מתקשרים ע״מ לקבל ייעוץ מעולם הנשמות, עצות לחיים טובים, הדרכה, ומסרים לחיים טובים יותר. במהלכו של שיחת תקשור ניתן להתייעץ בכל תחום שמעניין אתכם: אהבה, זיווג, בדיקות, לימודים, החלטות גורליות, מעברים בחיים, פרנסה, בריאות אישית או של בני משפחה. המתקשרת מיטל אלבז לביא מחכה לכם כדי לבצע תקשור שיעזור לכם בחיים שלכם. בנוסף לתקשור, מיטל

טיפול רגשי

לפעמים המחסומים אשר עומדים בפנינו אינם פיזיים אלה רוחניים ורגשיים. בכל הטירוף היום יומי שאנו חיים בו, קשה לקחת שנייה להבין איך אנחנו מרגישים, למה אנחנו מרגישים ככה, מה גורם לנו להרגשה כזו, ואולי הכי חשוב, איך מה שאנחנו מרגישים קשור לעבר שלנו? מתקשרת היא לא רק עוזרת לנווט אלמנטים רוחניים, אלה גם את האלמנטים הרגשים שאנחנו נוטים להזניח. טיפול רגשי הוא סוג של אימון אישי עבור הרגש ונשמה שלנו, ומתקשרת יכולה לתת לכם את הכלים הנכונים  ולהתמודד עם האתגרים שעומדים בפנינו. מתקשרת היא יכולה גם לשמש כסוג של מטפלת הוליסטית העוסקת בהילינג נפשי.

הרגש הוא משהו שמלווה אותנו כל יום אבל קורה לנו הרבה שאנחנו לא מכילים אותו. צריך להתייחס  לרגש שלנו כמו שריר, ברגע שמאמנים אותו הרבה, הוא צומח והיה יותר חזק, אבל אם מפסיקים אז יש רגרסיה. אנחנו ניתן לכם את הכלים כדי שתוכלו להמשיך בחיזוק הרגשי שלכם, ולהתקדם לעבר הצלחות רבות! 

אימון רוחני

המטרה של האימון הרוחני הינו לשפר את מצב החיים שלנו, ודומה לטיפול רגשי, לשפר את היכולת לעמוד באתגרים, להוביל לשינוי בחשיבה או בהתנהגות, לשפר את איכות החיים ולפעמים פשוט ללמוד לאהוב את עצמך ולקבל את כל הטוב וגם הפחות טוב בך ללא תנאי.

דומה לתהליך אימון רגיל, מתאמנים צריכים לקחת אחריות על חייהם, לזהות דפוסי התנהגות שגורמים להם נזק ועיכובים, ובמקביל מקבלים כלים שיאפשרו להם להתמודד עם קשיים, ליהנות מהחיים, ולהשיג את כל היעדים שהציבו לעצמם. תהליך האימון יתייחס לחיים בהווה ובעתיד, כפי שהעבר הוא הבסיס לייצור מערכת ההרגלים ודפוסי התנהגות. המאמן הרוחני יתומך, יחזק וידגיש את האמונה ביכולתיו של המתאמן לעשות שינוי חיובי בחיים. אנשים שעברו אימון רוחני ממושך ומודרך בצורה מקצועית כמו שאנחנו מציעים, מעידים על כך שהתהליך פינה להם את הדרך להצלחה, וגם לאהבה.

הסרת עין הרע

עין הרע, הוא מושג שקיבל המון תנופה בשנים האחרונות, אשר מסמל אנרגיה שלילית, אשר מקורה מצרות עין של בן אדם מסוים, ופוגעת באדם אחר. אנרגיה כזאת, עשויה לגרום לאדם להתייחס כלפי עצמו בצורה שלילית, לרדת למחשבות שליליות, כלפי עצמו, ובמיוחד כלפי הסביבה שבה הוא נמצא. אדם אשר  סובל מפגיעה מעין הרע, יראה את המציאות בצורה עקומה, ובכמובן בצורה לא מציאותית בכלל. כשעוסקים בהסרת עין הרע צריך להיזהר כפי שאנו שומעים על המון רבנים ושל מוציאות כישופים שעוסקים בטקסים שאולי נראים מרשימים או יעילים אבל בסופו של דבר לא באמת עושים מה שהם אמורים לעשות, כלומר להוציא את העין הרע. הסרת עין הרע הינו תהליך לא פשוט. מתקשרים הם אנשים עם כישורים מיוחדים, שנועדים במיוחד להסרת עין הרע. מתקשרים יכולים לזהות במבט האם בן אדם סובל מהשפעותיהן של העין הרע ולטפל בהסרת העין, כך שיוכל כל אדם לחיות חיים נורמליים רחוקים מהשפעת עין הרע. 

איך זה קשור אליכם?

כל אחד מאיתנו סבל מרגעים שהרגשנו חוסר שליטה, שהחיים לא מתקדמים בצורה שהם אמורים, ושיש לנו יותר מדי מחסומים. זה יכול ועלול גם להגיע למצב שבו מרגישים שצריך קצת עזרה, ולעבוד עם מתקשרת יכול בהרבה דרכים שונים, כפי שפרטנו, לעזור להתקדם מהמחסומים לקראת שגשוג והשגת היעדים שלכם. מעוניינים לשמוע עוד? אנחנו נשמח אם תצרו איתנו קשר כדי שנוכל לעזור לכם עם כל מה שמעניין אתכם. אנו מבטיחים לכם את השירות הכי מקצועית ומספק שיש!
למידע נוסף.

כתיבת תגובה