מתקשרת

 עוגן ההצלה שלכם בדילמות ובימים קשים

אם אתם חשים במצוקה, או שהדברים אינם מסתדרים לכם, האם לא הייתם משתמשים בכלים שעשויים לסייע לכם? תוכלו להשתמש בכישוריה של מתקשרת, מומלצת ומוכרת. למעשה רבים מאתנו, אינם מעוניים לשמוע את האמת ואפילו איננו שמים לב לרמזים שמגיעים אלינו מבורא עולם. הרמזים הללו כאשר הם באים בעליות ומורדות, הינם רמזים שעשויים להתבטא גם בגופינו כמו מחושים למיניהם שלא הכרנו קודם לכן, אשר מגיעים ממתח או תחושה של לחץ. רבים אינם אוהבים לשמוע את האמת ונצמדים לכאב ולמתח. אם אנו נמצאים בעשייה חיובית נוכל להבין את ההתלבטויות.. זה הזמן לקחת אחריות ולהגיע אל מתקשרת, אשר תראה את הגישה החיובית.

ההמרה של השלילי בחיובי, הרצון להשתנות ולשנות דרך, כך נוכל לפנות לעצמנו, אהבה, קבלה וסליחה, מה שיפריח וישנה גישה חיובית ותחושה טובה בחייהם של מי שמעוניין לשנות ולהקל על עצמו.. למעשה, עיסוק של מתקשרת, מתחלק למספק תחומים, לדוגמא, מתקשרים שמתמקצעים בתחום הזוגיות, הבריאות וכדומה. ישנם כאלה המתקשרים באמצעות קלפי טארוט. יש כאלה שחשים שיש עליהם עין הרע שמישהו גרם להם מתוך צרות עין, או שהם מאמינים שהם חשופים לעין הרע. במקרה זה, ישנן מתקשרות שמתמחות עם הסרת עין הרע, אך לא לפני שהן בדקו, כי אכן קיימת בעיה כזאת בקרב מטופליהן.

להפוך את הרצוי למצוי

אנשים רבים מצפים דברים שונים בחייהם ולכן, מעבר למידע יש לבדוק מה המטופלים עושים או מוכנים לעשות בכדי ליצור שינוי חיובי ואז, ניתן יהיה להפוך את הרצוי למצוי. יש לדעת כי ישנן מתקשרות אשר מבצעות אימון אישי למטופליהם, לאחר שהבינו מה הבעיה בחייהם והבעיה ניתנת לשינוי, כאשר המטופל יבין מה עליו לעשות וכיצד עליו לשנות את הגישה בחייו.. כאשר מדובר על תקשור בגישה אימונית, ניתן לקבל פרספקטיבה רוחנית יותר על החיים. המתקשרת תוכל לגרום למטופליה, להתבונן למציאות ישירות בעיניים, לקבל אותה כפי שהיא, ליטול את מלוא האחריות ולשנות את מה שיש לשנות,

כיצד למעשה בוחרים מתקשרת?

זו אחת הדילמות הלא פשוטות של אנשים רבים המעוניינים לדעת מה הבעיה האמיתית בחייהם, מדוע הם חשים עיכובים או חוסר מזל בחייהם כאשר ישנן כל כך הרבה מתקשרות. ההמלצה היא לבחון מי מהמתקשרות היא בעלת כישורים, המלצות וניסיון רב. את זה בוחנים באמצעות המלצות של מטופלים שהיו שבעי רצון ואכן, חייהם השתנו לטובה.

מתקשרת מקצועית מזה 4 דורות

כפי שציינתי קודם לכן, מתקשרת מקצועית , היא כזאת שיש לה שם ומוניטין, כאחת שהצליחה לשנות את חייהם של רבים לחיוב. אחת מהמתקשרות הכישרוניות שיש לה כוחות מיסטיים הינה מיטל אלבז המתקשרת באמצעות תווי פנים וקול. מיטל היא אף יועצת רוחנית ומטפלת הוליסטית והיא בת למשפחת מיסטיקנים, מטפלים ויועצים רוחניים מזה 4 דורות מגיל צעיר מאוד, מיטל  סייעה לאנשים רבים לקבל תשובות ולרפא מכאובים. מיטל מתמחה גם בריפוי בעיות כגון חרדה ודיכאון, מלווה במשברים ובקשיים חברתיים. מיטל אף מסייעת לאנשים שתקועים בזוגיות , בקריירה, עסקים, הדרכת הורים והסרת כישופים.

כתיבת תגובה