סיפור מקרה של חרדה מניתוח

סיפור מקרה של חרדה מניתוח

מקרה שקרה לי במהלך טיפול אנרגטי ורציתי לספר לכם על נפלאות ה'.

אבא של לקוחה שלי היה אמור לעבור ניתוח קשה בבטן הוא היה מבוהל ומפוחד מאוד בתוך ליבו אבל שידר שהכל בסדר כדי לא להבהיל את בני המשפחה. הלקוחה צלצלה וביקשה שנעשה לו טיפול אנרגטי לריפוי. הלחץ דם היה גבוה בתחילת הטיפול בעודי שולחת לו אנרגיה פגשתי את הילד הפנימי שבו מבוהל ומפוחד שלחתי לו אומץ שלווה ובטחון בבורא לאחר כמה דקות ראיתי אותו מחוייך ושליו ומעליו חגות ציפורים לבנות בשמיים כחולים בינתיים ערכו לאיש בדיקה שניה של לחץ דם ובאמת הלחץ דם היה תקין הפעם בפעם הראשונה לא היה תקין היא דרשה בדיקה נוספת לאחר כמה דקות הטיפול האנרגטי כדי לראות אם הטיפול שלי עובד.

יום למחרת בבוקר התקיים הניתוח. הניתוח אמור היה להיות מאד מסובך עם הרדמה והנשמה והחלמה קשה מאוד

שנכנס לניתוח שלחתי שוב טיפול אנרגטי אנרגטי שלחתי מלא מאור בעזרת תפילות ואנרגיה  והעליתי אותו לרקיע השביעי ששם הטוב המוחלט שלחתי חמלה וביקשתי הרבה חסדים בשבילו.

והפעם ראיתי את אימו ז"ל יושבת על ידו במיטה שלו כשהוא מנותח ושומרת עליו מלטפת את ראשו ועוזרת לרופאיו לרפא את ביטנו מנקה את הפסולת שהיתה בביטנו שהרופאים לא יכלו להגיע אליה ופילסה לרופאים דרך פעולה ובכך מנעה טיפול פולשני ומסובך כשיצא הרופא סיפר למשפחה שבגלל שראו במהלך הניתוח שהמצב לא ככ מסובך כמו שחשבו החליטו על ניתוח פחות פולשני ובתוך חצי מהזמן המשוער הצליחו להוציא מבטנו את הנגעים והפסולת שפגמה בתפקוד השוטף של הגוף.

הרופא טען שהם הפתעו מהמקרה וזה ממש כמו נס שהיה שם כי ללא ניתוח פולשני במיוחד בדר"כ קשה להגיע לאיזורים הפגועים והם הצליחו להגיע לשם בקלות.

מה רבו מעשיך ה' מי יתן וכל עם ישראל יזכה בבריאות ובהשגחה פרטית גבוהה שנזכה להגשים את ייעודנו ונלך בדרכים טובות

כתיבת תגובה