עשרת הדיברות  (התנאים המרכזיים) להגשמת מימוש תעסוקתי

מפתחות ותנאים להצלחת מימוש תעסוקתי לבעל עסק או עובד.

התנאי המרכזי לאושר תעסוקתי מימוש עצמי הוא להיות אמיתי עם עצמכם.

תאהבו את מה שאתם יודעים שאתם טובים בו תאהבו את התחום שאתם מומחים בו שאתם יודעים שאף אחד לא יכול לקחת את זה מכם בזה אתם הכי טובים ואת זה אתם הכי אוהבים לעשות ומכאן תתחילו לעשות את הצעדים שלכם. הצעד הראשון לאושר הוא להכיר את עצמכם במה אתם טובים במה אתם אלופים ומה אתם אוהבים בעצמכם.

החלטה.

הצעד השני הוא להחליט שזה התחום שאתם הולכים עליו. שאתם רוצים את זה בכל כוחכם ולהתחיל להתמיד בעשייה של הדבר בתשלום בחינם בהתנדבות איך שיוצא אני מרוצה תתנסו על מכרים על חברים על שכנים על זרים על כל מי שנקרה בדרככם ותתחילו ללמוד פיזית את התחום מניסוי וטעייה. בדרך תלמדו יחסי אנוש דרך התחום תלמדו לשפר את הידע והעשייה שלכם עד שתמציאו שיטה משל עצמכם

הכרות ומודעות

השלב השלישי הוא להכיר את עצמכם בתחום על הצדדים השליליים במה אתם לא טובים במה אתם חלשים למי אתם לא יכולים לעזור למי אתם לא נחוצים תשלימו עם החסרונות שלכם תאהבו את עצמכם למרות החסרון וחוסר היכולת הזו בתחום תלמדו להשתמש בהם לטובתכם  ותהפכו את החולשה ליתרון.

הפצה ופרסום

השלב הרביעי הוא להפיץ את הבשורה לעם ישראל בכל דרך אפשרית פלאיירים אינטרנט חברים ללכת לחוגים התנדבות לעבוד בחנות שבאים הרבה אנשים שיאהבו את התחום ולספר להם תוך כדי עבודה שאתם יכולים לעזור להם בנושא שקשור לתחום. להתנדב להפיץ מידע בנושא וללמד לפתוח דוכן ללכת לשוק וליצור תשומת לב של הקונים סביבכם ולהפיץ את הבשורה בכל דרך אפשרית שתניב פרנסה או ידיעה על קיומכם או תניב מחיאות כפיים סוערות או מכתבי תודה או שיתופי פעולה או כל דבר שיכול לסייע לכם להפיץ את הבשורה שלכם.

נאמנות

השלב החמישי הוא להיות נאמנים לעצמכם ולאהוב את הלקוחות שלכם לעזור להם ולהתמסר אליהם כאילו אתם עושים למען עצמכם. המשפט הצלחה שלו זה הצלחה שלי זה לא קלישאה זה אמיתי שאתם תתמסרו ותתנו מעצמכם ללא תנאי וכאילו זה שלכם ואתם עושים למענכם תהיה הצלחה אמיתית כי תעשו את הדברים ללא התחשבנות של רווח והפסד. את המחיר או התמורה תקבעו מראש ואפילו אם אפשר תגבו מראש יש לזה הרבה ברכה שהכסף ניתן בראשונה לפחות חלק מהסכום אם לא כולו אני בעצמי לרוב שקונה מוצר או שרות ברוב הפעמים קודם משלמת אחר כך מקבלת את התמורה כדי שלא יהיה לחץ או חוסר ודאות לנותן השרות וכך הכל על השולחן אין חוסר ודאות ישלם לא ישלם כמה ישלם וכדומה קודם מסיימים ענייני תשלום אחר כך מתפנים לעשייה מכל הלב התמסרות טוטאלית גם אם צריך לעיתים לתת יותר ולהקדיש יותר ללקוח כדי שתהיה לו הצלחה. זיכרו – הצלחתו היא הצלחתכם ובעיקר לקוח שהתקדשתם לו יותר ועזרתם לו עזרה אמיתית שיוכל לראות אותה בעיניים הוא פרסומת מהלכת תמיד הוא יזכור מאין בא ולאן הגיע. הלקוח הזה הוא התולדה שלך גם בשרות גם במוצר שינית לו את חייו ובדרך שינית גם את חייך גדלת התפתחת וקיבלת ברכה הברכות שאותו אדם יברך אותך יפתחו שערי שמיים עבורך ועבור בני ביתך וההצלחה בענין תעלה אותך בדרגות רמת ההצלחה תקפיץ אותך באלף רמות זיכרו במקום בו אין התמסרות אמיתית מצד שני הצדדים הקונה והמוכר אין הצלחה אמיתית תמיד יהיה סקפטיות והתחשבנות פנימית או אצל המוכר או אצל הקונה.

לסיכום עשרת הדיברות  (התנאים המרכזיים) להגשמת מימוש תעסוקתי הם

א. תהיה אמיתי וכנה   עם   עצמך.

ב. תרצה בזה בכל לבבך ובכל נפשך.

ג. תאהב את עצמך על המעלות שבך ועל החסרונות שבך

ד. תודה לאלוקים על שהעניק לך את המתנה הזו כל הזדמנות במהלך היום.

ה. ניסוי וטעייה מולידה שיטה ייחודיות

ו.התמדה מביאה להצלחה מעשית.

ז. לאהוב בשמחה ובצער בבריאות ובחולי את עצמי ואת העשייה שלי.

ח. המשפט ההצלחה שלי זה ההצלחה שלך אינה קלישאה

ט. אם אין פרנסה אין ברכה קודם חובות אח"כ זכויות.

י  קבלה ופתיחות ללא התחשבנות וסקפטיות

מאת מיטל אלבז לביא  0522-584232 מתקשרת מאמנת אישית ומטפלת רגשית רב תחומית ברפואה משלימה וקבלה

כתיבת תגובה