You are currently viewing תקשור – כל מה שצריך לדעת

תקשור – כל מה שצריך לדעת


מהו תקשור?
תקשור זהו קשר עם היקום הסביבה הבריות וחפצים זו שיטת תקשורת על טבעית שמאפשרת למתקשר לקבל מידע באופן אנרגטי דרך החוש השישי האינטואיטיבי של האדם דרך החושים תחושה מחשבה רגש סרט ויז'ן של תמונה ריח טעם בת קול באוזן. בחלימה בכתיבה. באמצעות קלפים קול תווי פנים תמונה צבעי הילה ועוד.

ממי מתקבל המידע?
מישויות אור מהאני הגבוה ממדריך רוחני מאדם קרוב שנפתר מהיקום מאלוהים מהנשמה של האדם שמתייעץ

מהו המידע המתקבל בתקשור?
מצב בריאותי ואפשרות לריפוי אנרגטי וזימון ישויות אור לרפואה תוך כדי תהליך ריפוי מקרוב או מרחוק
מצב נפשי ואפשרות לריפוי אנרגטי וזימון ישויות אור לרפואה תוך כדי תהליך ריפוי מקרוב או מרחוק
מצב משפחתי – ניתן לאבחן ולגלות את המצב המשפחתי של הדמויות במשפחה לאבחן את האתגרים המשפחתיים את הדינמיקה המשפחתית מה התפקיד של כל אחד מבני המשפחה ולחזק את המקום האישי בתוך המשפחה ליצירת אוירה משפחתית מכבדת אוהבת הרמונית וכמובן תוך כדי הדרכה ויעוץ לפעולה מול סיטואציות ומצבים מאתגרים בחיי המשפחה.
מצב זוגי – בתקשור ניתן לאבחן מצב זוגיות קיימת או עתידית ניתן לאבחן עבר זוגי ניתן לאבחן חסימות ומחסומים בתחום הזוגי אמונות מעכבות ודפוסי התנהגות והתנהלות מעכבים וללמד את האדם לשפר את האישיות הזוגית של עצמו לשפר את ההתנהגות האישית בתוך זוגיות ולהבין מהם כפתורי ההפעלה שמניעים אותי וגורמים לי להתרגש במערכת זוגית לטוב ולרע. נילמד לשפר את הזוגיות הקיימת ולרפא כאבי עבר ממערכות זוגיות קודמות.
מצב תעסוקתי – ניתן לאבחן מצב תעסוקתי. ניתן לאבחן מהם הכישורים והתחביבים הנטיות המקצועיות ויכולת מקצועית על מנת להתאים מקצוע תעסוקתי או יזמות עסקית. ניתן לגלות ולאבחן מהם הקשיים והאתגרים בהסתגלות תעסוקתית מהם האמונות לגבי עבודה או התנהגות כלכלית תעסוקתית או עסקית ניתן לגלות מהם האתגרים שמונעים מהאדם לממש את עצמו תעסוקתית וללמד אותו לשפר את המקום האישי בעבודה שלו את היחס של הקולגות והבוס כלפיו ניתן לשפר את התדמית התעסוקתית ולייצר התקדמות והגשמה תעסוקתית משמעותית יותר.
מצב הורי – מאפשר לגלות מהן האתגרים בהורות מהם החוזקות החולשות בתכונות ובהתנהגות ההורית. מהם הטריגרים המניעים את האדם לפעולה ניתן לגלות מהם הקשיים היכולות והפוטנציאל ההורי וללמד את האדם לתפקד טוב יותר כהורה לגבור על חסמים וקשיים בסיטואציות הוריות ולשפר את איכות הרגלי ההורות והקשר ההורי עם כל ילד וילד במשפחה.
מצב אישי – מגלה לנו תכונות אופי הרגלי התנהגות והתנהלות חוזקות חולשות אמונות תפקודי מוח וניתן לעבור תהליך של התפתחות אישית דרך המידע והתהליכים שמתבלים במהלך שיחת תקשור
מצב משפטי- יהיה הצלחה במשפט או לא מה הסיכוי שלי לצלוח במשפט ומה עליי לעשות על מנת להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים יותר במשפט אם בכלל ליצירת צדק.

למי מסייע שיחת תקשור?
לכל אדם שנמצא בפרשת דרכים או חווה בלבול חוסר אונים תקיעות מחסום לפרוץ דרך .
לכל אדם שמעוניין בהכוונה ויעוץ לדרך פעולה.
לכל אדם שמחפש אישור לגבי דרכי הפעולה שלו בנוגע לתחומי חייו.
לכל אדם שמחפש לשפר את התכונות המידות ההתנהגות במעגלי החיים.
במערכות יחסים לכל אדם שמעוניין לקבל ריפוי לגוף ולנפש לאיזון המרכזים האנרגטיים בגוף.
לכל אדם שמבקש לקבל מפת חייו ולבחון אפשרויות ודרכי פעולה טובות להשגת תוצאות טובות יותר.
לכל אדם שמעונין לשפר את איכות חייו במעגלי החיים.
לכל אדם שמעוניין להתחבר לאני העצמי שלו ולהבין מהי תכלית חייו מהו ייעודו בחיים ומה עליו לעשות כדי להצליח להגשים ולממש את תכליתו בעולם הזה.

כיצד נעשה שיחת תקשור?
התקשור נעשה בטלפון או בפגישה אישית כאשר השיחה נעשית בחדר שקט מומלץ להדליק נרות לניקוי האנרגיה וסילוק אנרגיות מיותרות או ישויות מיותרות ולעילוי נשמת צדיק נסתר להתחברות לתדר תקשור. יש לומר תפילה להתחברות מעין מדיטציה יש לומר לחש או תפילה להגנה. ואז מתחילה השיחה.
בשיחה יש מצב שהמתקשר יספר לשואל דברים על חיו או על אישיותו על קרוביו על מצבים בחייו ויש מצב שהמתקשר יעביר אנרגיות לריפוי יברך וישלח ריפויים לאיזון הגוף והנפש יש מצב שהשואל ישאל שאלות ממוקדות והמתקשר ייתן מענה בתשובת ממוקדות וענייניות לעניין השאלה.

ישנם 3 סוגי מידע המתקבלים בתקשור

  1. מידע מפה עתידית שהמתקשר חוזה עתידות אומר זמנים וחוזה ארועים משמעותיים לשנה הקרובה
  2. מידע להכוונה הדרכה ויעוץ לגבי שאלות בתחומי חייו
  3. איתור חסימות ומחסומים ומידע וריפוי ליצירת הגשמה עצמית והצלחה ושיפור איכות החיים בתחומי החיים.
  4. יש מתקשרים שמקבלים מסרים מישויות אור שנפטרו שקרובים לאדם השואל

מי פונה לשיחת תקשור?
אנשים נשים וגברים כאחד. בגילאי 18-70 שמעוניינים לקבל מידע אודות עצמם קורובים ילדים בני זוג שכנים ומכרים.

מוזמנים ליצור איתי קשר 0522-584232 מיטל לביא אלבז

כתיבת תגובה