תקשור

שמי מיטל אלבז לביא אני מתקשרת בעלת ניסיון מעל 20 שנה בת דור רביעי למשפחה של מתקשרים יועצים רוחניים ומטפלים אלטרנטיביים. אני מתקשרת בצורה מולדת באופן טבעי דרך העין השלישית ומאבחנת דרך תווי פנים וקול. אשמח לענות לכם על כל שאלה ולתת לכם ריפוי אנרגטי בתקשור בשיטת האורות ותדרים גבוהים מעולמות עליונים.
הייעוץ בתקשור נועד לסייע לכם לקבל תובנות לגבי עצמכם וחייכם לשקף לכם את מצבכם הנוכחי במעגלי החיים שלכם ולתת לכם יעוץ והכוונה מעולמות עליונים בנושא של זוגיות פרנסה עסקים התאמת שמות לתינוקות הורות מסע עצמי יעוד תכלית קיומכם בעולם מקום מגורים מודעות עצמית והכרה עצמית עם האני הפנימי שלכם והכרת הבורא.
הטיפול בתקשור מאפשר לעשות תיקוני נפש, לרפא נפשות מצער תסכול חוסר בטחון חוסר שפע שחרור ממחשבות שליליות ומרה שחורה שחרור מפחדים וחרדות שחרור מתלות נפשית ורגשית לשחרר מחסומים חסימות ולעזור לאדם לחיות בשמחה אושר סיפוק והגשמת יעדיו בחיים. להגשים את כל המטרות וליצור חיים מלאים ושלמים לאדם. תוך מודעות עצמית ואמונה עצמית חיבור האדם צינורות שפע בריאות הנפש והגוף והצלחה.
אם אתם נמצאים בפרשת דרכים בכל תחום בחיים או נמאס לכם להיות תקועים ואתם רוצים שינוי בחיים ולהניע את החיים שלכם להגשמה אני כאן בשבילכם.
אשמח לעמוד לרשותכם לתת יעוץ אישי ולעשות לכם ריפוי ותיקוני נפש בקליניקה עבור כל שאלותכם בכל תחומי החיים ואו לענות בתקשור וריפוי בתקשור טלפוני לתאום יעוץ או טיפול צלצלו 0522-584232 מיטל

כתיבת תגובה