מטפלת רגשית

מטפלת רגשית

טיפולי רגשי וחרדות

מה זה מטפלת רגשית

בחיים של כולנו ישנם משברים ורגעים לא פשוטים שמסיטים את השגרה שלנו… ממסלולה ומפריעים לנו להתנהל באופן תקין.  התקופות הללו מפתחות בקרב אנשים רבים קשיים רגשיים חמורים, 

כמו: חרדות, פחד, דיכאון, ותחושות שליליות אחרות שמפריעים להתנהלות היומית שלנו ולקשרים שלנו עם הסביבה. כאשר זה קורה, קשה להוציא את עצמנו מאותו מצב רגשי שנקלענו אליו, וכדי לחזור לשגרה, אנו זקוקים לעזרה מקצועית.

במקרים הללו, מטפלת רגשית יכולה לסייע לכם לגלות את שורש הבעיה ולטפל בקשיים הרגשיים. שאתם חווים על מנת שתוכלו לחזור לאורח חיים תקין, בלי אותה מועקה שהפריעה לכם.

מתי צריך מטפלת ריגשית?

אין ספק שיש קשר הדוק בין גוף ונפש, וכאשר אנו חווים קשיים רגשיים, קשה לנו להתנהל מבחינה פיזית; העבודה מתחילה לסבול, אנו מתקשים לנהל קשרים תקינים עם האנשים בחיינו, ועולות בראשנו מחשבות שליליות שמפריעות לנו מדי יום.

כאשר זה קורה, חיינו מתמלאים באנרגיה שלילית שמשפיעה עלינו ועל הסובבים אותנו לרעה, וחשוב להיפטר ממנה כדי לחזור לשגרה. תפקידה של מטפלת רגשית הוא להגיע לעומק הבעיה ולא לטפל רק במה שקורה על פני השטח. מתן כלים להתנהלות תקינה אינו תמיד מספיק כדי לטפל בקשיים רגשיים, ולכן חשוב לפתור את הגורם לבעיה לפני הכל.

מטפלת רגשית, אם כן, מתאימה לכל מי שחווה בחייו קשיים רגשיים פתאומיים או קשיים שנובעים ממשבר שעבר. באמצעות טיפול מקצועי ועמוק, מטפלת רגשית יכולה למצוא את מקור הבעיה ולהביא לכם מזור לגוף ולנפש.

טיפול רגשי וחרדות עבור הגוף והנפש

טיפול רגשי מקצועי צריך לכלול ניתוח של האדם שזקוק לטיפול יחד עם ניתוח מעמיק של הקשיים שהוא עובר. כדי לעשות זאת, חשוב לפנות אל מטפלת רגשית בעלת ניסיון שתוכל להעניק לכם את הפתרון שאתם צריכים. 

מיטל אלבז-לביא – מטפלת רגשית ופסיכותרפיסטית הוליסטית מעניקה טיפולים רגשיים לאנשים בכל הגילאים. כדי להביא מזור לנפש ולפתור בעיות שלא ניתן לפתור באופן עצמאי. עם מיטל תוכלו לגלות את כל מה שעובר עליכם כדי לקבל מענה עבור הבעיות שאתם חווים.  באמצעות שיטות קבליות, כמו תקשור תווי קול, הסרת כישופים, 

הסרת עין הרע, ותקשור עם עולמות עליונים – מיטל אלבז-לביא תגלה מה בדיוק גורם לבעיות הרגשיות בחייכם, ומה צריך לעשות כדי לפתור את הבעיות הללו. בבית הרוחני של מיטל מבצעים הסרת חסימות ופתיחת אנרגיות יחד עם אימון אישי וריפוי ברפואה משלימה. כדי לטפל באופן רגשי בבעיות שאתם חווים.  כדי להביא לפתרון הטוב ביותר, תוכלו לקבל ייעוץ אישי פנים מול פנים או טלפונית, 

לקבל פתרון מותאם אישי בהתאם לבעיות הרגשיות שאתם חווים. כדי להסיר קשיים רגשיים, חשוב לא רק לדבר עליהם, אלא גם לגלות מה המקור שלהם.  מטפלת רגשית מיטל אלבז-לביא מלווה אנשים שחווים קשיים רגשיים כדי לרפא את אותם מכאובים נפשיים שהם חווים, 

גם אתם יכולים ליהנות מטיפול רגשי מותאם אישית בבית רוחני ייחודי וקליניקה שמתמחה בפתרונות ממשיים, לבעיות רוחניות ורגשיות.

טיפול רגשי רוחני הוליסטי

טיפול רגשי רוחני הוליסטי הוא סוג של טיפול שמטרתו לטפל באדם השלם, ולא רק בסימפטומים של נושא מסוים. הוא משלב טכניקות שונות כגון מדיטציה, יוגה וטיפול בדיבור כדי לטפל בהיבטים הפיזיים, הרגשיים והרוחניים של האדם. מטרת טיפול זה היא לעזור לאנשים להשיג איזון והרמוניה בחייהם.

טיפול רגשי רוחני הוליסטי פועל על ידי טיפול בגורם השורש ללחץ. זה עוזר לאנשים לזהות את הבעיות הבסיסיות שתורמות ללחץ שלהם ומספק להם כלים וטכניקות לנהל אותו. באמצעות טכניקות שונות כגון מדיטציה, יוגה וטיפול בדיבור, אנשים יכולים ללמוד לנהל את הלחץ שלהם ולהשיג תחושת שלווה פנימית.

היתרונות של טיפול רגשי רוחני הוליסטי

ישנם יתרונות רבים לטיפול רגשי רוחני הוליסטי. חלק מהיתרונות המרכזיים כוללים:

  • הפחתת מתח וחרדה
  • שיפור הבריאות והרווחה הכללית
  • הגברת המודעות העצמית וההערכה העצמית
  • שיפור יחסים עם אחרים

מוזמנים ליצור איתי קשר 052-258-4232