חשיבה חיובית

 • חשיבה חיובית מדברת על לדעת שתמיד יהיה לנו טוב ונצליח בעזרת אמונה באלוהים בלב שלם שכל מה שקורה קורה לטובתנו הגבוהה ביותר בלי שנפחד משום דבר.
 • עלינו לחשוב טוב כדי שיקרו לנו דברים טובים. אלוהים ברא אותנו ורוצה לתת לנו רק את הטוב שבעולם לכן עלינו לזכור שהכל קורה לטובה ואיך שנפעל ונרגיש כך ייראו חיינו.
 • החיים שלנו בנויים ממחשבות שבאות מתוך הדמיון שלנו ומתוך הדמיון שלנו אנו כבר מתסרטים את האירועים שיקרו בחיינו ואת התגובות שלנו לפי ההכרות שלנו עם העולם כמו סרט.
 • מחשבה יוצרת מציאות: קודם עולה לנו מחשבה – רעיון מסויימת על נושא מסויים ואז אנו שותלים אותה במוח שלנו ואז אנו מתחילים לחשוב עליה ואז אנו מדברים על המחשבה ואז אנו מוציאים אל הפועל כלומר מבצעים את הרעיון המחשבה וגם מגיבים בהתאם לרגשות ומפעילים את המציאות בעזרת הרגשות לכיוון עשיית הפעולה.
 • תמיד עלינו לחשוב מחשבות טובות ולתסרט אירועים טובים כי כך בעצם ייראו חיינו.
 • אם ילד אומר לעצמו כולם אוהבים אותי כולם חברים שלי והוא שותל את המחשבה הזו במוח שלו כלומר מוריד אותה אל הדעת שלו שנמצאת במוח הוא מתחיל לדבר לעצמו את המילים שאני אהוב וכולם אוהבים אותי ואז הוא מתחיל להפעיל את הרגשות הללו של אני אהוב וכולם אוהבים אותי ואז הוא אוהב את עצמו ומקרין את הרגשות הללו לסביבה בעצם שולח תדרים של אהבה כמו חוטים של אהבה מהלב שלו אל הסביבה שלו ילדי כיתתו חבריו מוריו הוריו וכל האנשים שחיים בסביבתו ואז בכך שגם הוא חווה את הרגשות הללו כלפי עצמו ומקרין את הרגשות הללו החוצה. הוא מוצא מהכח אל הפועל את המחשבה של אני אהוב וכולם אוהבים אותי וכולם חברים שלי.
 • לעומת ילד אחר יעלה מחשבה או רעיון שאין לו חברים ואף אחד לא אוהב אותו לא משנה מה הסיבה והא ישתול את המחשבה במוח שלו ואז יתחיל לחשבו על זה ידבר על זה שאף אחד לא אוהב אותו ואין לו חברים ויתנהג כילד שלא אוהבים אותו בצורה לא מודעת אבל בתת המודע שלו הוא יעביר את תשדיר השירות הזה של ילד לא אהוב ואין לי חברים ואז הילדים שבסביבתו יקלטו אל תת המודע שלהם שהוא ילד שלא אוהבים אותו ובאמת לא יהיו חברים שלו כי כך גלי התדר שהילד ישלח מהמוח שלו למוח של הסביבה ישדרו הילד ירגיש שלא אוהבים אותו ויניע את המחשבה לפעולה וכך בעצם הילד יצר את המחשבה שנוצרה למציאות אף אחד לא אוהב אותי ואין לי חברים.
  • המוח שלנו לא קולט בין דמיון למציאות לכן אנו יכולים לשתול בו מחשבות ולעוף עם הדמיון שלנו לאיזה כיוונים שנרצה בהקשר למחשבות שלנו ולרעיונות שלנו ובאמצעות המחשבה הדמיון והרגש נתסרט את תסריט חיינו .
  • ככל שנהיה שמחים יותר אופטימיים יותר בטוחים בעצמנו ונרגיש שאנו מוגנים ואלוהים שומר עלינו כל דבר שקורה לנו קורה לנו לטובתנו ונהיה פתוחים לקבל את המצבים שנפגוש בחיים שלנו בלי לפחד ובלי להתעצבן ובלי להעלב ולכעוס נוכל לדמיין את הסוף של הסיפור לפי מה שאנו נרצה שיקרה לנו ונחיה חיים טובים מאושרים ומלאים. אפשר להעזר גם בדמיון מודרך.

   הכל ידוע מראש והרשות נתונה –  כל מצב שאנו חויים בחיים שלנו בא מאלוהים זה כמו גורל אבל הרשות נתונה זה אומר שאיך שאנו נגיב למצב ונרגיש כלפי המצב ונדמיין את הסוף של המצב איך נרצה שהוא ייגמר כך בעצם הבחירה בידי האנשים שבעולם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן